Dětské pokoje


Colorato
Dětskou či studentskou sestavu COLORATO si můžete nakombinovat dle Vašich přání - máte možnost výběru skříní, regálu, komody, poliček i psacího stolu.
Vyrábí se ve dvou barevných kombinacích - bílé s hnědou s růžovými nebo zelenými prvky.
Nábytek je kvalitní, hrany jsou vyrobeny z ABS dýhy, která je více odolná proti poškození.:: Detail
Malgoška
Systém navržený přednostně do dětského pokoje, z jehož 18 prvků se však dá sestavit i příjemná pracovna či obývací pokoj. K maximálnímu využití prostoru lze použít rohové díly systému. Barevné verze : buk/buk, buk/modrá, buk/zelená.
:: Detail
Capslock
Systém vyrobený převážně pro interiéry dětských pokojů a pracoven. K nábytku jsou speciálně projektované úchyty regulovatelné nožky umožňující snadné vyrovnání. Celkem 41 dílů je dodáváno ve čtyřech barevných verzích : šedá/pomerančová, šedá/hrušková, šedá/béžová a šedá/modrá.
:: Detail
Pop
Moderní linie, charakteristické zdobení na okrajích dvířek, bohatý výběr šatních skříní a pracovních stolů s nástavci. Možnost zabudování rohů. Dvě varianty vitrín - čiré a pískované sklo. 88 dílů v barvě buk a medová olše.
:: Detail
Junior
Velký dětský pokoj, šířka komletu 303,5 cm. Jednobarevné verze v barvách buk a olše. U dvoubarevných verzí ( olše+modrá, olše+zelená) nabízíme dvě nápadité kolekce úchytů - mořské plody a motýli.
:: Detail
Spido
Komplet pro mládež o šířce 300 cm byl nově doplněn o možnost výběru z dalších 9 dílů. Vyrábí se ve dvou barevných verzích - javor nida a javor nida/modrá. Pracovní stůl má zesílenou pracovní desku. Jednoduché, masivní úchyty jsou ve stříbrné barvě.

>> seznam dílů
:: Detail
Matri
Střední velikost dětského pokoje (šířka 264 cm). Na výběr jsou tři druhy úchytů a čtyři barevné varianty : světlý oř ech, světlý ořech/vanilka, světlý ořech/zelený a světlý ořech/modrý. Možnost dokoupení postele Matri.
:: Detail
Emi
Nejmenší z dětských kompletů, šířka 192 cm. Nabízen ve dvou barevných odstínech - medová olše a medová olše/modrá.
:: Detail
Candy
Komplet o šířce 234 cm lze doplnit volně stojící knihovničkou šířky 74 cm. Nabízen ve dvou barevných verzích : medová olše a medová olše/modrá.
:: Detail
Twist
Nejnovější komplet v nabídce o šířce 280 cm. Korpus v barvě hruška je doplněn dvířky v barvách granit twist a žlutý twist.
:: Detail

Jimina s.r.o
Dělnické náměstí 677
674 01 Třebíč - Borovina
najdi na mapě <<
TPZ s.r.o
Přímětice 343
669 02 Znojmo
>> najdi na mapě
ÚVODNÍ STRANA    |     O SPOLEČNOSTI    |     KONTAKT    |     NOVINKY A AKCE    |     NAŠE SLUŽBY
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.